Anti-aging sem, anti-aging tam – výraz, jenž muži podle vzoru svých něžných protějšků zařadili do svého slovníku a celkem si ho oblíbili, není-li pravda? I já ho chci slyšet víc a víc, ujišťujeme mě, že i já mám naději bojovat s časem. Ale v toužebné cestě za (leckdy ztraceným) mládím se muži přehltili anti-aging produkty a trh je teď natolik nepřehledný, že když vám řeknu, že pro vás mám další anti-aging sérum, tak vám zbude jen pokorně zarovnat oči v sloup. Avšak pozor, tohle opravdu stojí za pozornost. Tato formule totiž udělá s vaší pletí všechno to, co dělají miliony krémů, které schováváte v neceséru. Zklidňuje pokožku po holení – můžete jej používat jako after shave – obnovuje vitalitu, tudíž můžete zahodit běžný hydratační krém, a vyhlazuje vrásky, tím pádem se můžete zbavit i svého, dosud výsledky nepřinášejícího liftingového krému. A které že jméno přišlou s touto zázračnou tekutinou? Nikdo jiný než Sisley! Jejich nový Sisleÿum for men je prvním anti-aging produktem pro muže vůbec. Což je velká výhoda, nemají za sebou žádný špatný kredit, můžete jim tedy plně důvěřovat.

Sisleÿum for men

Sisleÿum for men předcházel dlouhý a přísně chráněný laboratorní vývoj. To je další dobré znamení a možná o důvod navíc, proč tentokrát skutečně „uvěřit“. Sérum se dodává ve dvou verzích – pro velmi suchou a pro normální pleť, což také zažene vaše obavy z reakce vaší pleti. Jedinou špatnou zprávou v tomto článku pak bude jen to, že produkt je naplánován až na rok 2011, a že toto je vlastně jen taková malá ochutnávka. Ale co, když už ten rok 2011 máme za dveřmi, tak aspoň ať víme, na co se máme těšit, ne?

sisleyum for men

Popis produktu:

Značka:
Sisley

Hlavní účinky:
Sisleyum velmi rychle zklidní pleť podrážděnou po holení a dodá jí hydrataci a vláčnost. Každým dnem používání získává pleť zpět svou vitalitu a příjemný jednotný vzhled. Velmi efektivní pleť posiluje, revitalizuje a budete zaručeně vypadat mladší.

Složení přípravku Sisleÿum for men:

  • jablečník Obecný: má zklidňující účinek
  • bambucké máslo: vyživuje pokožku, zklidňuje, obnovuje a zároveň zjemňuje a chrání
  • violka trojbarevná: zlepšuje oběh vody v pokožce stimulací syntézy aquaporinů
  • malachit: posiluje obranyschopnost pokožky proti volným radikálům
  • rodochrozit: podporuje účinek SOD* (enzym, který chrání proti volným radikálům)
  • mochyně židovská: bojuje proti volným radikálům
  • máchalička Paví: stimuluje syntézu glykominoglykanů
  • vrba Bílá: urychluje syntézu HSP, účinná proti elastáze a kolagenáze vaší pokožky

Způsob použití:
Přípravek Sisleyum for men použijte ráno a/nebo večer na čistou a suchou pleť. Vstřebává se velmi rychle. Ideální použít přípravek po holení. Používejte na suchou pleť. Také vhodný pro citlivou pokožku.

sisleyum for men