Marc JacobsPro některé je vůně benzínu srdcovka a rychlost ta pravá vášeň. V uspěchané době je rychlost kromě vášně i výhodou. Spojte oboje! Temný styl motorkářského kultu je tak osobitý! Nenechte se přemlouvat, „motor bike jacket“ je jen vaše!

IN: Motorbike jacket

Motorkářská bunda zní v českém překladu trochu zvláštně. Jako něco, co se nutně pojí s některými nevkusně přehnanými momenty osmdesátkové módy. Motorbike jacket – v originále – totiž není jen bunda, která vám doplňuje Harleye, tento módní fenomén se totiž modifikoval v postoj, jímž muži nově přidávají punkově ostrou příchuť pouličnímu stylu. To je nová motorbike bunda. Ostrá, nesmlouvavá – samý zip a samá kůže a letos opravdu slaví úspěch. Mimo Marca Jacobse, který jí postavil do zajímavých kontrastů s klasičtějšími kousky, ji na způsob punkuvě šedesátkového stylu spíchl například i Roberto Cavalli, a do motorkářsky jasně formulované kůže se pustil i Jean Paul Gaultier.

Nejlépe motorkářské drsnosti sedí slimky, ale nemusíte se bát ani neočekávaných doplňků jako svěrací špendlíky (pro radikálnější fandy), šátky (pro tradiční fandy) nebo bílou košilí (pro pouhé obdivovatele „moto-kultury“). Nasajte čerstvý vzduch a nechte ho proudit vaším tělem. Pokud tuto druhou kůži necháte doma, nikdy nebude požitek z jízdy tou pravou vášní