Greg Lauren

Není nad rodinný byznys – tyto dvě slova by ve starém přísloví „sůl nad zlato“ klidně mohla nahradit postradatelnou sůl (i když ve stejnojmenné pohádce nás jako malé děti učili opak). Není totiž nad to poučit se z chyb otců a předejít jim s velkolepostí filmových scénářů. Snadno se to čte, zakomponované na papíře do vět, že? Protože opak je někdy pravdou.

Avšak uvidíme, jak přesně to bude fungovat v tomto případě. V jakém? Greg Lauren, synovec amerického kovboje Ralpha Laurena, se rozhodl vzít si také kus z módní zvučnosti jména své rodiny. Po nejisté kariéře umělce a herce se rozhodl, že chce obohatit svět módy i o svůj talent, a s největší pravděpodobností už se brzy dočkáme jeho kompletní pánské i dámské kolekce.

O mladém Gregovi a jeho práci nikdo moc neví. Známe jsou jen jeho menší role z filmů jako Wedding Planner a Batman Forever a hrstka jeho uměleckých děl vystavených na Miami Design District. Zde se ukázalo i jediné jeho známější dílo, a to sice obraz Jackie Kennedy s lehce prozaickým názvem: „I do“.

Nelze tedy přesně specifikovat, jak bude jeho kolekce vypadat, ani to, zdali se máme na co těšit. Ale úplnou na závěr musím říci, buďme rádi za dalšího koně ve stáji Lauren.