Není tomu dlouho, co se viníky u Gucci staly ženy. Ale proč by právo na „laskomný“ pocit provinění měli mít jen ony? Muži jsou také dobrými svůdci, a tak se „milánští“ rozhodli rozšířit svůj parfém Guilty (tedy „Vinný“) i o pánskou verzi.

Ačkoli datum na oficiální vydání nové vůně se pohybuje někdy ke konci ledna, fotografická kampaň, jež extrakt viny doprovází, již uzřela světlo světa. A jaká je? Úžasná! Dlouho jsem cítil absenci podobného, opravdu mužného faktoru, vyjadřující do posledního písmenka smysl názvu Guilty. Hlavní tváří propagačních fotografií se stal charismatický herec Chris Evans. Ten svým tajemným pohledem slibuje, že sexy se s Guilty bude cítit skutečně každý muž. Avšak přejděme k vůni samotné. Ta by měla obsahovat především citronový základ se srdcem tvořeným africkými orange květinami, které jsou doplněny základem z panenského cedru a pačuli. Flakon je chladně ocelový, čímž dotváří „macho“ charakter počinu a uceleně jde v ruku v ruce s kampaní a ideovým směrem/zacílením parfému.

Nikdo ještě neměl to štěstí si přičichnout, ale všichni tuší – Guilty bude opravdová senzace. Už se nemohu dočkat – a vy?