Prada Custom Lettering

Prada Custom Lettering na měšci z nové kolekce Prada pro Jaro/Léto 2011 Po představení Prada Private minulý listopad, přichází tato milánská značka, o jejíž kolekci pro Jaro/Léto 2011 jsme psali toto pondělí, s další službou, díky níž si budete moci přizpůsobit výrobky Prada podle vaší osobnosti. U Prada Private šlo o brýle, nyní se budou přidávat monogramy na zavazadla…

Tato novinka byla představena právě na přehlídce nové kolekce J/L 2011 v Miláně a je dostupná pouze pro pánské zákazníky této vysoké značky. Na zavazadla – ať už kufry, tašky, messenger bags apod. – si budete moci nechat přišít monogram dle vašeho jména. Design těchto nášivek je opravdu zajímavý – inspirován americkou high school perfektně souzní se současnou kolekcí jak barevně tak ideově.

To by ovšem dle mého názoru mohl být i kámen úrazu celého tohoto nápadu. Velkou část zákazníků Prady tvoří konzervativní lidé, kteří mají rádi nadčasovou čistotu zpracování této značky a vybírají tak klasické kusy, které Prada každoročně navrhuje. Na tomto obrázku můžete posoudit sami, jak s nimi Prada Custom Lettering souzní:

Prada Custom Lettering na klasických kusech této renomované značky

Prada Custom Lettering bude od 15. ledna dostupná na on-line obchodě prada.com a ve vybraných obchodech.