Osmdesátky pro váš iPhone

Hledáte i vy speaker pro váš iPhone? Nehledejte, my jsme za vás našli!

Old school záležitost, jež se napojí na vašeho „miláčka“, a vy si budete moci vychutnávat hudbu na plné pecky, se teď uhnízdila v e-shopu známé britské značky alternativního rázu TOPMAN. Rock–jamový, vzorově osmdesátkový boombox, vám pokoj promění v ráj muziky. Metalicky zářívá barva a autentické detaily rovněž ve výsledku tvoří drzou designovou pochoutku. Už jen z fotografií je vidět, jak skvěle do ní jeden z nejrozšířenějších smartphonů zapadá. Navíc je skladný a lehký, tudíž vám může dělat společnost na kdejaké party. Pořídit si ho můžete v online store značky TOPMAN za £15, což je v přepočtu přibližně 450 korun – cena, která za přiměřenou výši spojuje technologii a originální design.

Zdali zrovna teď čtete tyto řádky doma, ve své křiklavě barevné hoodies a lýtka vám obepínají mrkváče, ujistěte se, že vám tohle 80´s zpestření neunikne.

K této záležitosti neexistuje nic lepšího než legendární hit zpěvačky Cyndi Lauper – Girls Just Wanna Have Fun – z jejího úspěšného debutového alba She Is So Unusual. Příjemný poslech.