Praha – Singapur

Dnešní minutky se zacílí na dvě místa a jejich významné události. Souhra snad ani nemohla být ideálnější. V dnešních minutkách se střetne asijský svět s tím evropským. Budeme mluvit o Praze a Singapuru.

Praha
V Praze v ulici Na Příkopě, konkrétně v prostorách Slovanského domu, otevře svůj nový megastore americká sportovní značka NIKE. Příznivci aktivního života tedy budou slavit svůj svátek, poněvadž tato pobočka značky – jež si přivlastnila jméno řecké bohyně vítězství – má být něčím neobvyklá. Jsme na to tedy zvědaví, stejně jako vy, a už 3. března uvidíme výsledek.

Singapur
Jedno z nejdynamičtěji se rozvíjejících měst světa – asijský Singapur – zanedlouho ochutná slávu a lesk pánských Fashion Weeks. Město se totiž rozhodlo pro pořádání svého vlastního! Na akci budou reprezentovány značky jako EtroKenzo a i tradiční asijské brandy jako Tang and Raoul. Takže pánové s mírně naklopenými víčky mají o důvod navíc pořídit si zvýrazňovač, na zakreslení právě toho jejich týdne do svého kalendáře. Po tolika letech opomíjení jim to přejme!