IN: Pletené pásky

Zaváněly jachtou a šedivými vlasy. Jiného kabátu se jim dostalo v městském „brlohu“ a je jen na vás, jaký rozměr jim dáte. Pletené pásky.

„Je mi čtyřicet, jsem úspěšný podnikatel a vlastním jachtu. Každé léto vklouznu do svých LV mokasín a se svou o patnáct let mladší přítelkyní vyrazím na plavby ve svých krátkých lněných kalhotách. V pokročilém věku už se váha nedá kontrolovat, a tak svůj nový přírůstek v podobě zakulaceného břicha pevně sepnu mým oblíbeným pleteným páskem.“

Tak této charakteristice je konec! Z jednotlivých kožených proužků smotaný opasek se obrací na věkové škále směrem k vám! Je to přeci nad slunce jasné. Vždyť je tento doplněk tak zábavný! V létě, v zimě, ke klasickým večerním kalhotám, k uvolněným bílým, do šortek, do džín, ke košili, k pólu.

Kouzelný proutek, o kterém jste vždy snili, protože s tímto páskem se dá čarovat. Pro některé hláskuje eleganci, pro jiné šeptá o záhadných dálkách – je dokonalý! Místo si našel ledakde. Nejvíce jich najdete u amerických jmen. Gant každým rokem vydává stejný model a i vy ho můžete mít! Faktem zůstává, že vás váš pletený pásek bude nejvíce hýčkat v „prep slušňáckém stylu“, ale když vám nechutná, nevadí.