Johnovy brýle

Johnovy brýle
reklama

Johnovy brýle

Pro někoho snílek, pro jiného hrdina. Minulý rok v říjnu by oslavil sedmdesát let. Pacifistickým úsilím se snažil zachránit mnoho, avšak vyvolával jen vášně. Jeho osobnost dozrála sporných hodnot obzvláště po sňatku se zakřiknutou Japonkou Yoko Ono. John Lennon!

Aniž by kdy po něčem podobném toužil, dostalo se mu uznání stylové ikony. Tragická smrt ho vynesla k nebesům, až tam, kde si ostatní popálili křídla. On tam však asi stále hraje svou báječnou „Imagine“. Pokud mu chcete vzdát holt a jste věčnými návštěvníky Lennonovi zdi na Kampě, neznám lepšího způsobu, než si pořídit opravdu slušivé „lennonky“.

Legendární zakulacené brýle, pod kterými John skrýval svou skutečnou bázeň a častý sklon k depresím. Navenek působil jako suverén – možná, že právě tyto obroučky mu pomohly cítit se lépe. Po jeho smrti stouply v ceně a kultovním způsobem se vryly do paměti fanoušků. Ti je nosí po celém světě bez rozdílu věku, barvy pleti, pohlaví či náboženství. Svým způsobem dokreslují bájnou Johnovu představu o světovém míru, ze které se právě v harmonické klavírní skladbě „Imagine“ vyzpovídá. Doplňte tedy řadu těch, jenž si váží jeho památky a vyjádřete svůj styl pomocí krásných, rebelsky elegantních „lennonek“, které nabízí online butiky koncernu Topman. Jen za £14.

reklama

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.