Zara ZXM kolekce

Kombinace žluté a černé se prolíná celou kolekcí. Odvěká dynastie pyrenejského stylu se rozmnožila o další článek nové linie sportovního oblečení. Zara nedávno vypustila na povrch poněkud jinou limitovanou kolekci. Ta se ve svém konkrétním poslání zaměřila na sport a jeho kulturu. Stylový gigant slavíci několikamilionové obraty se rozhodl svým stále přibývajícím příznivcům poskytnout dotek jejich vlastního „allure“ i při oblíbených sportovních aktivitách. Tato řada nese jméno ZXM.

Projevená snaha dopadla překvapivě dobře. Zara se použitím elegantně přilnavých a při sportu prakticky využitelných materiálu vyhnula nudnému stereotypu, kterým zavání nezajímavé kousky barevně upravených šortek a triček jiných sportovních brandů. Vizuálně působivá duální barevná paleta (jen černá a žlutá) svou elegantní nenápadností ale zároveň asertivní pozorností nutně evokuje pocit vítězství. Edice disponuje novým techno zpracováním a minimem švů. Termotechnologie materiálu navíc údajně šetří tělu energii, poněvadž ho díky správnému rozložení tepla drží v neustále aktivním módu.

Značce se povedlo vytvořit velice stylový pánský sex appeal vyzdvihující sportovní opus, ve kterém zbytečně nedochází k devalvaci pánského sexu jako hrubé a neestetické hodnoty. Přitom zahrála na elegantní notu a držela se výborného technického zpracování s praktickým využitím. Důkaz toho, že móda se nemusí vždy trapně držet glamour života.