Burberry na Piccadilly
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Burberry na Piccadilly

Ačkoli módní dům Burberry představil svoji kolekci na podzim/zimu 2011/2012 už na Fashion Weeku v Miláně, bylo jasné, že tato nejvíce „brit“ značka nevynechá týden módy ve své domovině. Tuto skutečnost s nadšením přivítali všechny velké osobnosti módního světa – LWF je totiž událost, kde se více než na jiných Fashion Weeks představují noví designéři a značky, přítomnost Burberry by tedy mohla být jistým magnetem pro novináře i nákupčí.

První zprávou tohoto týdne týkající se Burberry byla skutečnost, že se jejich přehlídka bude konat v Kensington Gardens, což je místo, kde se nikdy před tím žádná módní přehlídka nekonala. Christopher Bailey k tomu na svém Twitteru napsal: „Nové místo přehlídky je hned naproti Royal Albert Hall a Royal College of Art – úžasné místo na módní událost.“

Dnes v poledne k tomu přibyla další zpráva – jejich celá show se bude živě promítat na ikonickém Piccadilly Square, a to v pondělí 21. února v 16 hodin tamního času. „Jsme opravdu potěšeni, že můžeme naši show předvést tak velkému obecenstvu. Bude to opravdu vzrušující zkušenost,“ vyjádřil se k tomu dále Bailey.

Tato událost jen nahrává trendu, který je v posledních letech v módním průmyslu čím dál více silnější. Módní domy a značky totiž zjistily, že nejen vysoká třída má na to, aby kupovala jejich výrobky. Proto se orientuje stále více a více na širokou veřejnost. Důkazem toho je i živé streamování módních přehlídek po internetu, o kterých vás MAUDhomme pravidelně informuje.