Stolujte se stylem

Píše se rok 1886 a v císařské Vídni vzniká jedna tradiční dílna. Vede ji muž Alexandre Sturm a soustředí se na stříbro. Během let řemeslné výroby tak Wiener Silber Manufaktur postupně vytváří ty nejvytříbenější stříbrné kousky, pro něž má přirozeně slabost i vídeňský dvůr. Punc dokonalosti se vryl do dynastie Sturmů, kteří dodnes dbají na výrobu těch nejkvalitnější stříbrných produktů.

Aristokratickému luxusu, který není jen zastaralou formou a „nějakým jménem“, dopřávají svým věrným zákazníkům už více než 120 let. A nyní otevírají své archivy a vydávají z nich ty nejsvěžejší designérské kousky. MAUDhomme nejvíce zaujaly jejich průzračně čisté a tvarem rafinované příbory.

Pokud tedy čekáte návštěvu, piště si do wishlistu! Ergonomický přístup a zkušenost minulých dekád se promítá v ostře řezaných rysech hranatého servírovacího klenotu vyrobeného z toho nejlepšího 94% stříbra. Designérem daného skvost je rakouský umělec narozen v Brazílii Thomas Feichtner. Thomas je velice populární pro svou hravost, která však neskýtá žádné přehnané excesy. Jeho klidný a nadčasový design mluví jen k těm, jenž chtějí poslouchat. Kubistickou hranou inspirovaný Thomas totiž žádnou z bot čouhající slámou netrpí.

Proto sofistikované minimum linií a přímý/rovný charakter může odrážet nejen váš vytříbený vkus, ale i vaší povahu. Stejně jak to je u samotného autora. Koukněte se tedy blýsknout!