Gran Turismo nosí Trussardi
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Gran Turismo nosí Trussardi

Oslavu stých narozenin lze pojmout všelijak. Ale pokud jste módní dům, v tomto případě Trussardi, chcete si „darovat“ něco opravdu zvláštního. Svoji motorku má Hermès, proč by si Trussardi nemohlo dovolit navrhnout své auto? A právě proto se Trussardi spojilo s BMW Italia – aby svým příspěvkem obohatily řadu luxusních vozidel, kterých poslední dobou vzniká víc a víc.

Elegantní, střízlivý, ale smyslný a přitažlivý zároveň – takový je automobil vzniklý ze spojení ikonického vozu Gran Turismo (BMW 5 Series) a světa kůže Trussardi. Při navrhování tohoto vozu byl kladen velký důraz na vnější detaily, nové povrchové úpravy a luxusní interiér. Karoserie je v barvě smíchané exkluzivně pro tento model – jmenuje se heraldic brown (erbově hnědá), jedná se o teplý odstín kovově hnědé a je odvozena od tradice domu Trussardi. Lak je proveden ve třech vrstvách a barva graduje s různou expozicí. Nejrůznější vnitřní prvky (jako přední mřížka nebo zadní pásy) jsou vyvedeny ve stejné barvě. Logo Trussardi – chrt, který je symbolem módního dům s erbem v centru – je vyobrazeno na předním blatníku v blízkosti směrového blikače a slouží jako další identifikační prvek této speciální edice.

Interiérová povrchová úprava BMW Series 5 Gran Turismo Trussardi je samozřejmě jednou z deviz tohoto vozu. Sedadla jsou pokryta speciální kůží v béžové barvě s kontrastními švy, které dovytváří motiv inspirovaný historií domu Trussardi plné luxusních rukavic a jiných kožených výrobků. Další dotek elegance v interiéru přichází vozu díky přítomností loga Trussardi, které je vyraženo na sedadlových opěrkách hlavy a objevuje se i v centrálním tunelu vozu.

BMW Series 5 Gran Turismo Trussardi spojuje technologii, inovaci a výzkum, díky kterému je známá německá automobilka, s elegancí, stylem a výlučností italského módního domu.