Lacoste L!ve

Lacoste L!ve – tak zní název nové stezky kreativní džungle, jíž se vydal Lacoste krokodýl pro tentokrát. Divoký tvůrčí duch se probudil ve studiích jinak konzervativní značky, která chce kolekcí vdechnout nový život své staré klasice. Ta se ubírá svěží cestou mladistvého vzhledu, veselých barev a netradičních geometrických potisků, v rámci lehkého preppy charakteru.

Podle samotných tvůrců bylo zapotřebí klasický Lacoste styl přehodnotit právě novým přístupem. Značka tak volně navazuje na projekt Lacoste legends, o kterém jsem vás již informovali.

Kolekce je plná akvarelů, pastelových barev, optických hádanek a neotřelého přístupu. Lacoste tak stále více dokazuje svou konkurenceschopnost a dosažení nadčasové roviny jejich módy. Nový styl má oslovit hlavně mladé fanoušky.

I kampaň byla focena na základě potřeb mladých, a proto vznikla velice nespoutaným způsobem, anarchisticky zachycující kluky a holky při dobrodružném večeru v klubu.

Fotografie byly pořízeny během 24 hodin v Paříži fotografem Markem Hunterem (alias The Cobrasnake), zatímco kolekce oslaví svůj start v londýnské Newburgh Street již tento měsíc.