Domov podle Soniy

Jaro = úklid + přestavba. Aneb domov a jeho jarní synonyma. Nemáte je rádi? Možná pouze proto, že v nich není vidno vzrušující stylové dobrodružství.

To totiž lze během jarní generálky zažít, jen najít ten originální design. Jeden takový – více než originální – tu máme. Tedy, my ne, ale jedna nebojácná pařížská zrzka ano. Je jí Sonia Rykiel! Královna pařížského stylu drzé/nezávislé slečny převedla svůj jazyk do kódu interiérového designu, a vytvořila tak svižnou, nesmlouvavě sexy kolekci bytových doplňků pro rok 2011. Interiérová edice Sonia stylu nese příznačný název Chic Home.

V kolekci není prostor pro kompromis, vše je smilně barevné, stylové a plné náruživých květinových potisků. Rykiel upustila od hesla „Home, sweet home“ a nahradila jej „Home, chic home“. Kolekce obsahuje potahy, prostěradla, koberce, čalounění, závěsy a i velice žádané tapety. Veškerý použitý materiál nese přesnou charakteristiku stylu Rykiel značky – barevné proužky červených odstínů a drzé potisky s květinovým doplňkem.