H&M proti AIDS
4.4 (87.69%) 13 hlasů

H&M proti AIDS

Jedna z vůbec nejúspěšnějších konfekčních značek – H&M – se opět pouští do boje s virem HIV a nemocí AIDS. Ani neustále klesající zisky, kterým nepomohla ani spolupráce s Lanvin, nezastavily H&M v její misi zvednout povědomí o této smrtelné nákaze, o které si ještě spousta lidí myslí, že se jich netýká. Opak je však pravdou, AIDS se může týkat každého z nás…

H&M dnes po mnoha ukázkách představila celou kolekci H&M against AIDS, která půjde do obchodů 26. dubna, a celých 25% výnosu z prodeje půjde na léčbu a výzkum této nemoci a na různé charitativní spolky jako Designers Against Aids (DAA).

Dnes H&M zveřejnilo celou kolekci, kterou propagují známé osobnosti jako Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, The Scissor Sisters, Shiloh Fernandez a The Misshapes.

Snad poprvé se v kolekci kromě oblečení a doplňků objevují i kondomy, které se budou prodávat ve všech obchodech H&M. V každé kovové krabičce se bude nacházet pět brandovaných prezervativů od značky Durex a budou se prodávat za cenu 149 Kč. Na ceny oblečení a doplňků se můžete podívat v přiloženém katalogu.