Upravený podle Toma Forda
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Upravený podle Toma Forda

Tom Ford je opravdový matador pánské módy v USA. Jak jsme psali i v článku Gentleman podle Toma Forda, Ford se snaží jít proti proudu americké cirkusové módy i stylu života, který je tolik oblíbený v seriálech a reality show na MTV. Proto bylo s podivem, že až do této doby opomíjel pány v kategorii krásy a zdraví. Samozřejmě, své vytříbené kolekce doprovází parfémy, toaletními vodami a dalšími nezbytnostmi, nyní na trh však přichází s konkrétní řadou pro pány.

Kolekce kosmetických přípravků Neroli Portofino není u Toma Forda ničím novým. Schovají se pod ní nejrůznější výrobky opatřené jeho elegantním logem. A po přípravcích pro ženy konečně i pro muže. Ve všech případech se jedná o koktejl z neroli, bergamotu, citrusu a jantaru s příměsí bylinek, které, jak For říká, přidávají „jiskru a energičnost zabalené v kvalitních produktech“. A o jaké se vlastně jedná? Na kompletní seznam se můžete podívat zde. U všech výrobků jsou uvedené ceny, za které je nabízí Selfridges.com, kde máte možnost si je objednat.

BODY OIL
Luxusní a až hedvábný tělový olej s revitalizujícími schopnostmi, který pomáhá udržet hebkou pleť, a to díky směsi založené na středomořských ingrediencích jako olivový olej, hroznový olej a extrakt z datlových semínek. (250ml, £45.00)

MOISTURIZER

Do barvy šampaňského zbarvený krém se rychle vstřebává a vyživuje a zvlhčuje pokožku. Je vyroben ze stejných přísad jako tělový olej. (150ml, £40.00)

BODY SCRUB

Tento body scrub účinně odstraňuje buňky mrtvé pokožky a díky svému složení zanechává pleť jasnou a nepatrně vonící. (200ml, £50.00)

SHOWER GEL

Navržený, aby vyburcoval vaše smysly a zanechal vaší pokožku řádně oživenou. Tento sprchový gel má opět barvu šampaňského, což jen dokresluje jeho schopnost vydatně, ale přitom jemně očistit vaší pokožku. (250ml, £40.00)

BATH SOAP
Mýdla od Toma Forda patří k těm nejlepším na trhu a není tomu jinak i u tohoto z řady Neroli Portofino. (155g, £25.00)