Mokasíny jako od Gucci

Vzhůru na moře! Nechce se vám? Nevadí, město je též jakýmsi oceánem, ve kterém proplouváme jak ryby – buď bez povšimnutí, nebo s hrozivou aurou obávaného žraloka. Tak, či tak – jachtařské mokasíny se vám v létě budou hodit. Přestože jsou stálicí každé letní sezony, letos by se vám jejich podceňování nemuselo vyplatit.

Námořnický trend zvaly za své mnohé námi všemi milované značky , ať už mezi ně patří ležérní Kenzo, nebo naléhavý Jean Paul Gualtier. Přirozeně se koncept námořníka přesunul o pár cenových kategorií dolů a high street fashion butiky se do této image pustili také. Perfektním příkladem může být dnešní tip na koupi.

Doporučení se pro tentokráte bude týkat pohodlných H&M jachtařských mokásín, které nenápadně pomrkávají po podobném modelu vycházející z luxusní filiálky Gucci. Za ty s logem písmena G utratíte $470, tedy v přepočtu zhruba 7 000 českých korun, velké investice se však v dvojčátkách písmen H&M bát nemusíte. Zde za námi předkládané mokasíny dáte 500 korun. Skvělá paráda na léto, že?