IN: barevné kalhoty

Vydejte se až k obzoru a sesbírejte jeho barvy! Tradičním tématem jara/léta se stává barva. Jakákoliv! Tak si z ní udělejte silného spojence. Médii propíraný colour blocking je hitem, který obsáhl i druhý původní MAUDhomme editorial, Alien Boy.

Nechte se jím tedy inspirovat a kupte si i vy své barevné kalhoty. Nohavice svítící všemi barvami květů jara se totiž stávají nesmlouvavou a snadno nositelnou senzací, přestože se neprofilují jako striktní “masovka”. Kombinovat se dají ke sportovním, ale i elegantním kouskům, a tak se stávají rovněž variabilním evergreenem.

V rámci svých barevných preferencí si lze jejich prostřednictvím zachovat osobitý styl. Milujete modrou. Zajistěte si všechny odstíny modré od bledé přes azurovou, neonovou, až po půlnočně temnou. Stíháte žlutou? Žádný problém – i takové se dají sehnat. Jen se nebát. Výsadní právo na ně neexistuje, ať jste již zastánce tvrdšího, do rebélie laděného stylu, nebo neutuchající elegán, přizpůsobí se vaším potřebám, a to je na nich tak kouzelně lákavé. Do zásob barevných kalhot vyrazte například s Jil Sander, Kenzem, či jinými značkami, jež zajistily této části šatníku jistou nesmrtelnost. Příjemné barevné tony naleznete i v zákoutí značky STONES.

Avšak i jejich kombinací lez leccos zkazit. Tak pozor na jejich zacházení. Určitě nesnesou výstřední svršky pouličního stylu, který každoročně prezentují italskou pouliční haute couture milující brandy jako Guess.