Zářivé Burberry

Jak se blíží léto a jaro pučí ve svém rozkvětu – i když tomu počasí občas nenasvědčuje -, jsou sluneční brýle denní povinností. Tak stejně si to uvědomují i módní značky. Jako například Burberry.

Právě ti totiž spustili svoji novou kolekci slunečních brýlí, která neutuchající britskou esencí výborně doplňuje každého, kdo se nebojí experimentovat. Kolekce brýlí se dělí do řady dámské a pánské. Dámská jde po linii hrany, zato pro pány si u Burberry připravili novou verzi legendárního tvaru brýlí Aviator.

Co je však naprostou senzací, a ze strany tvůrců sázkou na hit, jsou Burberry unisexové Brights (česky Zářivé). Jedná se o unikátní kolekci slunečních brýlí pestrobarevných barev, jejichž rozpětí zahrnuje (zdá se) všechny okraje barevného spektra – od vápnitě bílé, až po fuchsiovou.

Navíc se modely dají ve středu přeložit a podle vzoru poskládat do mobilního a snadno skladného tvaru. Tvářemi pro Burberry Brights se stali Sophie Kennedy Clark a Matthew Beard, a to ve stejně pestrobarevné, na pláži situované kampani. Funkční, stylové a nepříliš drahé je naleznete buď na online butiku a dozajista je představí i pražská pobočka tradiční ikonické značky.