Nicola Formichetti pro Gilt

Dámy a pánové, dovolte, abych vám představil jednoho z nejtalentovanějších návrhářů současnosti – Nicola Formichetti. Jeho osobu už jsme si představili při příležitosti zveřejnění nové pánské MUGLER kolekce pro podzim/zimu 2011/2012.

Jeho italský otec a japonská matka mu dali do vínku potřebný multikulturní základ, z jehož bohatství čerpá dodnes. Žije na japonských ostrovech, kde denně přispívá do Vogue Hommes Japan a v jednom kuse též tráví svůj čas v Paříži, kde připravuje kolekce pro zmíněnou značku MUGLER. Mimo to si pravidelně plánuje schůzky na Londýnské půdě se svou femme fatale Lady Gaga, kterou oblíká a úzkostlivě se stará o její image. Sám se však chystá na linii svého vlastního oblečení.

Nevyčerpatelný Nicola teď poprvé poskytl náhled do svého světa, skrze unikátní video pořízené prodejním portálem Gilt. Právě této módní mecce se Formichetti rozhodl propůjčit svůj talent jako stylista v neobvyklém a naprosto bezbřehém punk cotoure focení, které též můžete sledovat ve videu, jenž se pro tentokráte stalo srdcovkou MAUDhomme.

Video prezentuje nejen tvůrce samotného, ale i průběh focení. Dává nám Nicoly ochutnat jako profesionála stojícího za svou výjimečnou prací, ale taky jako normálního 22tiletého kluka.