Příliš pozdě

Pokud máte chuť na ledovou tříšť, nechte si nadiktovat léto od oficiálního tlumočníka italského bláznivého stylu, designově vytříbené značky TOO LATE. Značka TOO LATE vznikla v roce 2007 na základě intuice italského designéra a podnikatele Aleho Fogazzi.

Ten za krátké čtyři roky přivedl své produkty k dokonalosti a nasytil tak trh o další evropsky okořeněné urban-neonové modely hodinek, jež zdařile konkurují americkým modelům jiných značek, jako například námi nedávno zmiňované NOOKA.

Nejnovější a aktuálně nejatraktivnější kolekcí je jednoduchá NEO edice. NEO skýtá páskové hodinky z plastového materiálu, který svoji strukturou do sebe poskládaných dílů připomíná pro nás notoricky známá totalitní céčka. Zábavu odkrývají i při čtení času, který stejně jako u NOOKA hodinek není zcela běžný. Motto těchto hodinek dokonce zní: „Nejsou to hodinky, ale náramek, co vám ukazuje čas.“

TOO LATE NEO nabývají barev od černé, sivě šedivé, přes červenou, růžovou až po různé odstíny modré a zelené. Praktické využití nacházejí ve volnočasových kombinacích, do města a na pobavení s přáteli. Některé dokonce vyzývají k návštěvě klubů či party. Svou originální podobou však neklamou, nic nepředstírají a ve své přirozeně prosté image, která je zároveň svěží a rafinovaná, bodují na žebříčku vhodných hodinek, s nimiž vám čas tohoto léta bude snad ubíhat o něco pomaleji. Zakoupit je můžete přímo na stánkách značky TOO LATE. Cena modelů NEO je €29, což je přibližně 720 korun.