Asertivní absolventi

Nové talenty se rodí na královském ostrově! Tamější Royal College of Arts v Londýně vykoukla do světa s neuvěřitelně silným ročníkem módních designérů, kteří debutovali módní show v rámci závěrečných prací, jež svým podařeným rázem oslovily mnohé editory. Postavili se tak jako nová linie vyzrálých tvůrců, jež hodlá postupovat vpřed. Na pozoru by se měli mít designéři držící si přízeň svých jistých kreativních postů u velkých britských značek. Protože tito mladí na sobě nenechali znát ani kapku kreativní unavenosti. S vitálností se pustili do decentní přeměny, jež nic neboří, ale naopak staví na poznaném, které posouvá dál. MAUDhommevám v náhledu na jejich prezentace přináší ty nejzdařilejší kousky pánské módy.

Calum Harvey

„Ve své práci jsem se chtěl přiblížit přírodě, ale ne obvyklým způsobem. Vyhnul jsem se materiálům, jenž spojení s přírodou evokují. Chtěl jsem spíš navodit takový pocit přírody, použitím co nejvíce autentických barev [např. lososové]…“

Fah Chakshuvej

Minimum úprav, maximum materiálu a vize. Do budoucna směřující kolekce perfektně zapadla do trendu veděcko-fantastické módy, jež je v celkovém ohledu u studentnů velice populární.

Hannah Taylor

Barevnou apokalypsou vyčnívá anarchistická kolekce důvtipné Hannah Taylor. Její koncepce jasně kráčí ve šlépjejích díla belgického humoristy Walter van Bierendoncka.

Aleksandra Domanevskaya

Designérka ruského původu oslovila mnohé. Její jméno se v souvislosti s pánskou módou na Royal College of Arts – Fashion show stalo neskloňovanějším. Ve své tvorbě předvedla jemný smysl pro koncepční módu zkoumající kombinaci materiálů a námětů. Gentlemanský vzor kostiček použila na perverzně lesklou syntetickou tkaninu.

Yejon Park

Nejméně experimentující a čistou estetiku využívající styl použil Yejon Park, který svou kolekci pojal v zajímavém sexy městském charakteru.