Městské mimikry

Není tomu dávno, co v jinošském věku byli muži povinni odevzdat část svého mládí vojenské službě. Pokud skutečnost, že vás tato povinnost již minula, oplakáváte, dál již plačky nejsou nutné. Různé formy vojenského oděvu totiž zavládly v módní armádě a mnoho značek si maskáčovinu vzalo jako hlavní motto léta. Jak jinak se přeci chránit před nástrahami než správnými mimikry? A ani nemusíte být fandy airsoftu, nástrahy skrývají i jinak poklidné město, a pokud se chcete bránit, nějaký ten šperk z olivově zelených skvrn si určitě pořiďte.

Celý zástup army maskáčových doplňků se dostavil třeba na seřadiště značky Trussardi, jež jinak méně funkčním vzorem postříkala i sluneční brýle, které se staly senzací a top kouskem do letních šatníků doporučovaný mnohými blogy a magazíny.

Do svého doplňkového koutku si přirozeně maskulinní potisk pozvala i španělská značka ZARA, která její kód převedla na vkusnou a stylovou peněženku, a to hned ve dvou provedeních. Malé, diskrétní a přesto prostorné a praktické vás čeká v buticích ZARA za cenu 399 Kč.

Plátěná na povrchu, uvnitř oděná do kůže. Ideální na vaší osobní vojnu, jež skvěle zkombinujete jak s jednoduchou černou, tak přidrzlým džínovým streetovým oblečením, nebo zelenými a hnědými svršky. Méně však pasuje k romantizujícím trendům, jakými jsou letní námořničina, čistá bílá, dráždivý colourblocking či klasické kostky. Jinak je však zcela připravena k vašim službám. Kadete, hlaste se!