Nejlepší přísady letního milování

Jaká je nejlepší? Která mne svede a která jen polechtá? Jaká z nich mě doopravdy uspokojí? Letní vášeň přeci není radno podceňovat! Rituály lásky si zaslouží své koření. Vybrali jsme pro vás tři nejlepší přísady pro letní večery plné splynutí a harmonie. Tak pečlivě vybírejte, ať zabodujete!

Acqua di Gio (Gorgio Armani)

Únik z denní všednosti představuje divoká vůně z končin italského ostrova Pantelleri. Na místě mezi nebem a mořskou hladinou vzniká slaná svěží esence plná lehkosti a čerstvého středomořského větru. Pro skalního muže ve vás je určená tato lehká vůně léta. Dlouhotrvající aroma citrusových plodů a ibiškového květu v červencovém žáru nezklamou.

Light Blue (Dolce&Gabbana)

Čistá jako laguna a pravdivá jako modrá a skvoucí hladina oceánů – Light blue. Legendární parfém protknutý jablkem, sicilskou mandarinkou a květy bílých růží dává jemnému základu ostrou příchuť mořské zátoky. Intimita a chlad kamenitých útesů dodávají klid i dráždivý rozruch. Jedna z nejvíce sexy letních vůni je zaručeným klíčem k ženským srdcím.

La Mela (Jean Paul Gaultier)

Nestárnoucí klasika ve službách tradičního francouzského námořníka. I tak se dá vystihnout parfém Le Male od Jean Paul Gaultiera. Flakón oděný do proužkovaného trikotu skrývá kouzlo přístavu a jeho obyvatel. Silný tón levandule dá proniknout zranitelnosti, která je ve výsledném mixu s dřevitým základem daleko upřímnější a mužnější. Le Male je pro muže, kteří berou život s lehkostí mořských vln, a proto je ideálním společníkem pro výlet na širé planiny mořských dálek.