Tom Ford is dead!

Správné léto potřebuje to správné triko, a pokud se topíte v hromadě mdlých potisků a na obyčejnou klasiku či minimalisticky zpracované svršky vás také neužije, máme pro vás doslova královskou radu. T-shirt store – jméno vynikajícího obchodu s originálními tričky a tílky schovává londýnská Covent Garden. Ale kdo by si chtěl potěšení z letního Londýna odepřít, třeba i kvůli pracovní vytíženosti, existují pohodlné webové stránky obchodu, které nabízejí stejný, ne-li širší sortiment značky s dovozem až do České republiky.

Značka T-shirt store se sloganem „věnováno tričku“ slibuje ten nejoriginálnější grafický design, na kterém se podílejí mladí londýnští umělci. Speciální vizuální styl posouvá letní modely do pozic manifestační zábavy, poněvadž tato trika mají osobnost. Mimochodem velice přizpůsobivou a stylovou.

Pokud si ji tedy chcete v rámci vaší persony též osvojit, nemusíte ani hloubit v děravých kapsách. Ceny triček jsou přiměřené kvalitě a neobvyklému charakteru. Kdo by přeci nestál o provokaci s nápisem: Tom Ford is dead od autora André Lorenza Stocka, který je nejvěrnějším tvůrcem podmanivé značky. “V letošní letní kolekci jsem se zaměřil na mix exkluzivní módy a pouliční kultury, Printy jsou inspirovány módní superkomercí, takže jsem použil titulní stránky lifestyle magazínů a kampaně módních domů převedené v umělecký obraz s určitou zprávou.”