D&G na dotek

Dotek – v dnešním světě znamená mnohé. S dotykem ovládáme telefony, počítače, dotykem můžeme pod svou kontrolu uvést i jinou osobu, či dokonce čas! D&G nyní přichází s dotykovými hodinkami, jedněmi z prvních na světě!

High contact je název nové kolekce unisexových dotykových hodinek, které posouvají módu v technologickém pokroku na hranici uvěřitelného. Alarm, čas ve všech 32 časových pásmech, datum, chronograf a stopky teď nyní máte na dosah prstu. Protože pouze splynutí jeho špičky a displeje povrchu promění vaše hodinky ve skvěle fungující, chytrý a stylový stroj pracující na stejném dotykovém principu jako dosud všechny známé smartphony a mp3 přehrávače.

Produkt s nepopiratelným půvabem a moderní designem si klade za cíl dosáhnout ideální rovnováhy mezi krásou a funkcí. Ciferník těchto hodinek se vyznačuje čistými liniemi, nedisponuje žádnými tlačítky a je vyveden ve stříbrné nebo černé oceli IP pokryté tenkým barevným sklem, v němž je zabudováno osvětlení pro číselník.

Pásek hodinek je pak tradičně vyroben ze silikonu. Na tento materiál se opět snesly všechny barvy léta, takže si v nabídce můžete vybrat od modré až po šokující růžovou. Všechny modely jsou určené pro oboje pohlaví.

Svou vizí budoucnosti a nekompromisního stylu se tyto časoměřiče stávají snad tím nevymodlenějším deštěm v období sucha.