Dezeen Store

Ve světě designu, architektury a bydlení je blog se jménem Dezeen uznávanou autoritou. A to až takovou, že si může dovolit přesah ze svého někdy až tísnivého sevření. Jak už se stalo tradicí, Dezeen otevře v Londýně svůj obvyklý pop-up store s nejnovější řadou hodinek.

Bude k nalezení v samém srdci města na 55 Neal Street ve vyhlášené Covent Garden, a to již od dnešního dne až do 10. července. Představí tam modely od začínajících i renomovaných designérů, kteří svůj um věnovali právě exkluzivně jen Dezeenu. Ti se zaměřili hlavně na moderní výtvarné ztvárnění všech modelů a editoři blogu pak bedlivě vybrali ty nejlepší kousky, které budou v obchodě samozřejmě ke koupi.

Zakladatel Dezeenu, Marcus Fairs, a provozovatel The Dezeen Watch Store se k celé události vyjádřil takto: „Otevřeli jsme Dezeen Watch Store kvůli několika důvodům. Všimli jsme si, že nyní mnoho mladých designérských studií začíná právě s navrhováním hodinek, například Uniform Wares, VOID nebo Normal Timepieces. Většinou se jedná o malé značky, které založili talentovaní návrháři a své produkty prodávají jen skrze internet. Rádi by ovšem prohloubili svůj styk se zákazníky a lidmi, kteří se o design a jejich výrobky zajímají. Navíc se dostanou i od podvědomí čtenářů našeho blogu, a tak jejich mimořádnou práci pozná více lidí. Mnohokrát o těchto designérech píšeme a čtenáři se ptají, kde si můžou jejich výtvory koupit. Teď mají konečně možnost.