New Generation!
4.4 (87.69%) 13 hlasů

New Generation!

Kluk, kterého není třeba představovat. Ikona, kterou každý zná (nebo by aspoň měl). Jeho houževnatá metamorfóza je naprosto nevyčerpatelná, a tak měsíc co měsíc překvapí s dalším projektem. I v tom novém je zkrátka k sežrání. Obálku magazínu L´Officiel Ukraine nelze ignorovat. Nejde to, nemůžete si ho nevšimnout, je tak inspirativní! Andrej Pejič!

Hvězda současného modelingu se nechala nastylovat královnou ostré dikce Alexandrou Elbim pro editorial s názvem New Generation. A kdo by snad podobná hesla považoval za vyčpělá, nech si udělí kárnou facku. Androgynní chlapci opět uzmuli vládu přehlídek na právě probíhajících Fashion weeks v Paříži i Miláně.

I když se zdá, že se v průběhu prezentace kolekcí na jaro/léto 2012 kdekdo snažil o restrukturalizaci pánského spiritu, naši holkokluci (či snad klukoholky) stále udávají nesmiřitelně přísný tón kontinuální obojpohlavnosti – sice ne tak radikální, ne tak šokující, ale přesto neutuchající. Andrej je živoucím důkazem, neboť jak správně vystihla Simone de Beauvoir (největší feministka 20. století ): „Ženou se člověk nerodí, ženou se člověk stává.“