Zombie a motýlci

Je už jakousi tradicí, že Minutky MAUDhomme soustředí svůj zájem na hvězdy modelingu, na jejich práci a tendence v módní prezentaci. Věrně sledují celé spektrum pánského modelingu od tančících mládenců v klipu pro magazín EY! MAGATEEN přes fenomenálního Andreja Pejiče a Leu T či pornograficky laděné Muglerovi Bratry z Arkádie až po děsivého Ricka Genesta. Minutky zkrátka mají vše ze světa módního zákulisí pod palcem. A další takovou módní jednohubku přináší právě dnešní, v horku vyvařená novinka. Minutky opět přivedly nevyhasínající hvězdu Ricka Genesta.

V teoretických prognózách mu nebyla do vínku nadělena dlouhá životnost v branži, avšak Rick (jak se ukázalo) dokáže svou image měnit, což jej stále drží na módně-společenském výsluní. Potetovaný zombie si nechal na hlavu přistát motýly a z děsivého punkera se v tu ránu stala po letních loukách pobíhající víla. Dech vyrážející proměna vzešla z fotografického studia uměleckých partnerů Aline & Jacqueline Tappiových a stylingem se tentokráte chlubí Peter Cardona, který je věrným strážcem editorialů v periodikách jako je například Vanity Fair.

Zakázka přišla k dobru magazínu GQ Italia a Rick se může pyšnit dalším přívalem přízně. Samozřejmě, že ne celý editorial je o květinkách, ale podstatná část fotografií ukazuje Ricka tak, jak ho zatím svět nespatřil.