Dolce & Gabbana – nový svět
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Dolce & Gabbana – nový svět

Dolce & Gabbana spustili nový globální internetový obchod nabízející pánské a dámské oblečení, obuv a doplňky v sedmi jazycích skrze počítač, mobilní připojení a sociální sítě!

Italská excentrická značka vždy vynikala v inovaci prodeje. Co se týče online komunikace se zákazníky, opatřili si jednu z prvních živě vysílaných fashion show na internetu vůbec, a to sice v roce 2005. O dva roky později zas duo představilo svůj jedinečný redakční kanál zakódováný v populárních webových stránkách SWIDE. Jako mezi prvními rovněž začali vést dialog se svými bloggerskými fanoušky, kteří jako prvňáčciusedli právě v jejich front-row. Zahajující přehlídka s významným počtem majitelů blogů se konala v roce 2009.

Někdy trochu provinčně koncipované oblečení si dvojice Miláňanů kompenzuje množstvím vizí v ohledech propagace své vlastní módy. A to je od nich celkem milé. Už jen díky skutečnosti, že oslava jejich nového webu spočívá v bezplatných dovozních maržích po dobu tří měsíců, jim přece leckdo promine jejich úlety. Ať již jsou to stamiliónové podvody či disko hříchy napáchané v některých kolekcích. Tak hurá do nákupů!