IN: Tmavé roury
4.4 (87.69%) 13 hlasů

IN: Tmavé roury

Džíny. Stálice sezón ať je jaro, léto, podzim či zima. Džíny vše přežijí. Není třeba sahat hluboko do kapsy, když už si je donesete až k pokladně (tedy pokud si nepotrpíte na některé obzvláště nákladné modely – například ty se zlatým vykládáním zadních kapes), a navíc se hodí (skoro) ke všemu. Lenochům bude vyhovovat i fakt, že se nemusejí často prát. Co dodat? Jak jsme zmiňovali i v Stylu ulice 3. srpna: denim je láska, kterou muži ctí od útlého mládí.

Každý půlrok však třeba opatrně a zlehka dbát na to, jakou barvu a jaký střih pro dané období zvolit. Na zimu se vám pro tentokráte budou hodit džíny tmavé barvy. Takové, jaké připravili například v GAP. Silné denimové brandy zároveň nastavily trend “rour”, tedy nezúžených a ani nerozšířených nohavic.

Takzvané roury budou bezpochyby nejvyhledávanějším střihem. Ctí totiž nepsanou zásadu klidné zimy, jež se přes různorodé trendy celkově oděla spíše do poklidného a francouzsky ležérního charakteru. Navíc jsou tyto roury pohodlné, ještě více kombinovatelné a univerzální. Je pravda, že ne všem jejich tvar lichotí, ale ani s tím si není třeba lámat hlavu. Lehká sportovní košile volnějšího střihu přes pásek alespoň z části skryje nepříznivě rozšířené pánské boky a volnější bílé tričko s výstřihem vzdá čest klasice a zakryje zanedbané hodiny v posilovně. Kombinace tmavého odstínu a elegantnějšího střihu se hodí jak na formálnější, tak sportovnější příležitosti.