Bláznivá vůně od D&G
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Bláznivá vůně od D&G

Vůně bramboříku, kiwi a nesmrtelných tváří jako sladké opium trávily emoce fanoušků po celém světě. Eva Herzigová, Claudia Schiffer, Noah Mills a Noami Cambell nabídly touhu svých nahých těl pro svůdnou a kontroverzní kampaň tehdy ojedinělé řady vůní Anthology od D&G.

Psalo se září 2009 a již v červnu všichni netrpělivě očekávali příchod celkem pěti toaletních vod s unisexovou příchutí a zralým charakterem. Mnozí kritizovali laciný počin těchto nedotvořených esencí, někteří provolávali slávu nad variabilitou a dostupnou cenou. Kontrakce však na svět přivedly (bez ohledu na antipatie či sympatie) opravdu populární a povedenou kolekci. Ctižádost, sex, touha, vítězství, léčka a netrpělivost srdcí prodávané v jednoduchý flakonech zaútočily na mladou krev městských generací, které si svěžest toaletních vod rychle oblíbily. Nyní – v září tohoto roku – přichází pokračování úspěšné linie, která bude obohacena o dvě nová čísla. Jejich nynější rozdílnější povaha nám dovoluje rozlišit přírůstky na dámskou a pánskou verzi.

Číslo 21 s názvem Le Fou představuje mužskou stránku rozšířené Anthology edice. Jak je zvykem, stejně jako jiná čísla, i toto s sebou přináší další symboliku tarotové karty. Zatímco v předešlé základní řadě jsme mohli sledovat symboly císařovny, milenců, kola štěstí a soudce, zde nám autoři předkládají kartu Le Fou, neboli Fool card, neboli Blázen.

Tradičně tato věštba vyjadřuje příchod muže. Muže, který je obdařen moudrostí blázna a citlivým smyslem pro experiment. Blázen však není nebožák, nýbrž výherce – vznášející se nad prostotu osudu pluje životem ve znamení hry. Nepochybně je tedy nová esence určená hravý mužům, provokatérům, labužníkům. Mužům, jenž okoušejí sílu života na jeho nejkrajnější mezi. Pokud vaše persona skýtá podobně odvážné specifikum, tak si přijďte pro svůj vlastní mix orientálního fougère s bergamotem a jalovcových bobulí s hřebíčkem. Velice kořeněná směs pro lehký podzim, ve kterém třeba najdeme více příležitostí k hrám a radosti než v letošním deštivém létě.