Vlasové trendy podzim/zima 2011

Podzim se blíží, a tak se nenechte vyvést z míry. Móda je nekompromisní a s počasím se nemazlí, proto se bedlivě připravte. V dobách klimatických změn není radno spoléhat na prověřené tradice. Vlasové trendy pro podzim/zimu 2011 jsou tu a jen na MAUDhomme!

Americká patka
Příjemné, měkké a nekonfliktní. Účes, se kterým uděláte parádu jak nad sklenkou vína ve vašem oblíbeném baru, tak na nedělním banketu s manželkou generálního ředitele. Ani v kanceláři na sebe zbytečně neupozorníte a jako „Američan z Vysočan“ můžete excelovat i při očišťující procházce parkem. Co je k takovémuto účesu zapotřebí? Bohužel ten správný druh rovných a poddajných vlasů. Pak již stačí jen kvalitní vosk, kterým opatrně uhladíte kontury i větší kadeře. Nepoužívejte ho však příliš, účes by získal mokrý vzhled. Jen lehce ho ke konci provzdušněte fénem. Dokonalosti dosáhnete, dovršíte-li vaší snahu tenkou vrstvou laku, a to nejlépe druhem podporující vlasový objem.

Čaroděj ze země Oz
Nadcházející sezóna přeje především dlouhým vlasům, a tak pokud jste jedním z oněch šťastlivců, máte vyhráno. Dokonce je tuto sezónu nemusíte ani nikterak upravovat! Do města si klidně vyjděte s tou nejpřirozenější podobou vašich dlouhých pramínků. Rebelský vzhled totiž začátkem září udeří ulice svou nespoutaností.

Rozcuchánek
Upravené kontury a zdivočelá ofinka – tak se prezentovali modely i modelové značek AcneMoschino a Hermès. Velice mladistvý střih se hodí ke každému, kdo není zatížen svým věkem a žije naplno. To sice může znít jako klišé, ale pokud tak hodláte strávit zbytek života, udělá vám velkou službu kupříkladu modelační pasta got2B. Rázně si uhlaďte kotlety, vlasy vzadu na týlu a na stranách kolem uší. Rozdovádět se můžete až nahoře. Tam prakticky neexistují hranice, použijte cokoliv vás napadne. Můžete vyzkoušet i hodně tekutý gel a vystylovat si efekt slepených cucků jako provokativní prvňáčci. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Na Rusáka
Další variantu edgy vlasového umění přináší ofinka sčesaná dopředu po zvoru přehlídek Yves Saint Laurent a Prada. Ani tento účes není těžký na přípravu. Středně dlouhé vlasy stačí tužící pěnou a hřebenem srovnat dopředu a opatrně doladit lakem podporující objem. Na Rusáka se vám bude hodit kamkoliv, kde se po vás žádá porušení zažitých pravidel. Pokud tedy máte dostatek odvahy obětovat líbivou estetiku, vezměte ho svého na party, vernisáž i přehlídku.