Lady Gaga a její další rapsodie

Lady Gaga se připravuje na další projekt. Femme fatale rozruchu dlouho žila jen z popularity, jež jí přinášela účast v porotách různých tanečních či pěveckých soutěží. Avšak s příchodem podzimu je nutnost akce nevyhnutelná. Zpěvačka má však již dávno vše naplánované. Kontroverzní interwiev Gaga by Gaultier, které vytváří náplň celého 45 minutového dokumentu, všichni fanoušci dlouho očekávali již v červnu. Jenže plány se změnily a Gaga aktualizovala své záměry. Dokumentární snímek bude mít nakonec premiéru přímo na New York Fashion Week, a to v září tohoto roku, přesněji 12. 9. ve 20.00.

Gaga tím pomyslně započne nejen (svoji) módní sezonu, ale i období mnoha dalších její osobě oddaných amerických fanoušků. Očekávaný rozhovor přinese fakta o interpretce jako skutečné osobě. O její hudbě, fanoušcích, vztahům ke slávě a módě. Ne snad, že by tato témata již nebyla v souvislosti s Gagou diskutována, ba naopak. Gaga svým exhibicionismem odrývá vše, co jen lze v jejím životě sledovat pod štítkem „zajímavé“. V 21. století plném propojených společenských sítí, které veškerou nestandardní věc s naprosto drtivým efektem zevšední, hudebním umělcům nebude stačit jen „být“, ale také „hrát“.

Neočekávejme, že se v novém audiovizuálním díle dozvíme něco nového. Gaga se nejspíše začne uchylovat ke stále přísnější a radikálnější stylizaci, až ji možná jednoho dne nepoznáme, jelikož se naprosto promění.