Hi-Tops letošního podzimu

Urban oblečení jde posledních pár let ruku v ruce s vývojem exkluzivní, chcete-li luxusní módy. Postupně se svým charakterem, který je velmi variabilní a záleží na nositeli, jak se ho ujme, dostal až na mola značek jako Givenchy či Dior Homme. Jsou i tací designéři, jež si na protínání urban a tradice postavili jméno. (Například Riccardo Tisci.)

Ač má urban mnoho podob, jedním z nejspecifičtějších kusů jsou takzvané hi-tops, tedy boty, které nekončí ve výšce kotníků, ale pokračují až na holeň. Protože si i tentokrát našly cestu na mola a v některých kolekcích hrály jednu z hlavních rolí, MAUDhomme vám přináší pro inspiraci několik tipů do začínajících mrazů.

ASOS
Hi-tops od ASOS zaujmou svým zpracováním a použitými materiály, a to hlavně spojením kůže, gumy a semiše. Nedokončený zip a přesky jim dodávají dramatičnost.

KRIS VAN ASSCHE
Jak to bývá u Kris van Asscheho zvykem, nic není takové, jak se na první pohled zdá. Hi-tops inspirované japonským anime jsou plné zajímavých detailů: tkaničkami připomínající samurajské pásy počínaje a zipem na zadní straně bot konče.

DIESEL
Italská značka Diesel ani tentokrát neopouští od svého zábavného pojetí italského cirkusu, který tentokrát dopilovává použitím lesklých materiálů, které ve spojení se zářivě modrou barvou vytvářejí zajímavý fetišový kontrast.

VANS
Tradiční americká značka skateové módy VANS, která k urban neodmyslitelně patří, si nové edice svých hi-tops každou sezónu mimořádně piluje. Pokud nechcete, aby byly boty středem vašeho outfitu, můžete zvolit tyto celokožené se subtilním odstínem hnědé.