Oslnivé coververze
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Nejen slavné značky a přední umělci módního průmyslu mají nárok na oslavu. Stejného statutu váženého jména se dočkávají i média, která často po dobu mnoha generací formují tvar této branže. A v těchto dnech slaví i alternativní kulturní magazín Dazed&Confused, jež se na pultech obchodů objevil již před 20 lety.

Oslnivé coververze

K této významné události se váže hned několik počinů. Předně byste si neměli nechat ujít nové číslo časopisu, které si pohrává s číslovkou 20, a pokládá přesně takovýto počet otázek předním osobnostem módní a kulturní sféry; namátkou jmenujme například návrháře Garetha Pugha, stylistku/editorku Carine Roitfeld či režiséra Alejandra Jodorowského.

Dále je tu výstava, se kterou jsou spojené i dnešní Minutky. Pařížský butik Colette v těchto dnech hostí expozici nazvanou „Cover Versions“, jež shrnuje dosavadní pouť magazínu ukázkou těch nejlegendárnějších obálek časopisu. S americkou společností GAP pak byla vytvořena i limitovaná edice triček, na kterých se tyto přední strany objeví. Ještě dodejme, že některé obálky byly vytvořeny slavnými umělci jako Marnie Weber, José Parlou, Dawn Mellor či Georgem Youngem.