Trika z kavárny
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Prostředí amerického afektu, křestní jména vyvolávaná z nadepsaných kelímků a k tomu vůně kávy, spousta mléka, vody…? Co ještě neodmyslitelně patří k nejoblíbenější síti kaváren na světě Starbucks? Móda! Už jen díky zeleným očím podmanivé herečky Meryl Streep, jež větou „Where is my coffee? Has she died or something?,“ americké kavárny ještě více proslavila. Replika nezazněla jinde, než ve snímku Ďábel nosí Prada, jenž imitoval život známé Anny Wintour. Tudíž i milovaná a nenáviděná šéfredaktorka za oceánem vydávaného Vogue pije svůj oblíbený Starbucks.

Trika z kavárny

Kromě Anniny kanceláře lze kelímky s mořskou sirénou potkat i v zákulisí mnoha módních show a editorialových focení. A managment kaváren si zřejmě módnost své kávy bystře uvědomuje.

K příležitosti 40. výročí existence kavárenské společnosti totiž vedení Starbucks vydalo speciální limitovanou kolekci triček pro muže i ženy. Trio modelů nese design výherců cen CFDA Alexander WangaSophie Theallet a Billy Reida. V síti kaváren se prodávají za necelých $85. Všechny modely jsou unisexové a záleží tedy jen na vás, jak se je rozhodnete na cestě po Spojených státech nosit.