Pánský časopis Fantastic Man nepřestává poslední dobou udivovat. Je sice pravda, že FM vždy platil za nekonvenční médium, i když v podstatě zastává funkci tradičního pánského tištěného magazínu, který navazuje na dnes již zašlou tradici takových jmen jako Esquire či GQ, jež se postupem času přestaly orientovat na náročnější publikum.

Raf Simons očima Willy Vanderperrea

A tak má Fantastic Man šanci profilovat se jako opravdu výjimečný magazín muže 21. století; tam, kde ostatní přestaly, on pokračuje. To dokázal v minulých týdnech již se sérií 5 videí představující kolekci předních značek v docela jiném světla. Nyní se vrací s novým číslem s podobně zajímavým editorialem, který se stal jeho hlavním lákadlem. V roli modela totiž vystupuje samotný Raf Simons, jeden z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších návrhářů současnosti.

V jeho vlastním domě ho za objektivem snímal podobně favorizovaný Willy Vanderperre, který se na MAUDhomme znovu objevil před nedávnem díky snímku Wanderer pro Dior Homme. Ten má již za sebou práci jak pro značky Jil Sander tak Raf Simons, proto byl výběr fotografa více než nasnadě. A nakonec jen pro zajímavost, Simons má na sobě své vlastní oblečení, které pro editorial nastyloval Oliver Razzo.