Vánoční rock s Iggy Popem
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Kdo říká, že Vánoce musejí být tradiční? Mohou totiž také představovat pořádný rockový nářez. Tak se alespoň nadcházející svátky snaží propagovat značka Paco Rabanne, která si na exkluzivní reklamní plakáty přizvala bouřliváka a rockového veterána Iggyho Popa. Iggy se stal novou hostující tváří parfému Black XS, kterou zdobí všechny zastávky pařížského metra. Se zamračenou kamennou tváří vyzývá ke koupi tohoto vánočního dárku, aniž by byl ověšen světly či ozdobami. Od ledna bude navíc Iggy tento parfém ženám nabízet i prostřednictvím televizních spotů, které na obrazovkách poběží od poloviny měsíce. Nepochybně tím Iggy stvrzuje svůj status neobvyklé módní ikony, jež má co říci i ženám. Aby ne, na zmíněné reklamě je v podstatě nerozeznatelný od kterékoli postarší hrubé dámy…

Vánoční rock s Iggy Popem

„Iggy se opravdu nerad fotí, vytvořit tuto kampaň byl celkem oříšek,“ vysvětluje kreativní vedení svoji zkušenost s rockovou legendou. Na fotce je to koneckonců znát, Iggy zde zaujal svůj klasický postoj, při jehož popsáním bychom museli použít jen samá hrubá slova.

Avšak i přestože je zpěvákův přístup k módě spíše obezřetný, módní žurnalisté, stylisté a fotografové jej milují. Jen vzpomeňme na nedávné zimní vydání magazínu Vogue Hommes International, kde Iggy doslova zářil ve velmi intimní fotoreportáži a rozhovoru. „Pop je rocková hvězda, nelze ho přehlížet,“ míní autor rozhovoru Philippe Azoury. Daná teze zřejmě platí – rockové hvězdy zkrátka fungují jako módní magnet.