Před dvěma lety způsobila rozruch. Malá barevná krychle, jež popírala tehdejší zákonitosti designu mp3 přehrávačů. Příští rok se tento geometrický útvar vrátí ve své renovované verzi theKube2 a chystá se vám přivodit stejné estetické vzrušení nad svým aktualizovaným minimalistickým designem.

Krychle2

Oproti svému barevnému tělu první verze theKube vyrobené z plastu vypadá jeho mladší bratříček spíše jako vesmírný artefakt, i když i on je vyroben z pozemského materiálu: celé tělo tvoří jeden kus hliníku. Pokud vám ale spíše vyhovovaly barvy, nesmutněte: theKube2 můžete vylepšit vzhled pomocí lepících šablon, které si můžete sami vyrobit. Další, a to velkou, novinkou je pak dotykový displej, s jehož pomocí se celý přehrávač ovládá. Protože je ale příliš malý na to, aby se ovládal tlačítky na displeji, je theKube2 řízen výlučně pohyby prstů – theKube2 vám bude podle změny polohy prstu rozumět, jestli chcete zvýšit hlasitost, či přehrát další skladbu.

Krychle druhé generace podle dostupných informací vydrží až 6 hodin konstantního přehrávání a baterii dobijete za méně než hodinu. Protože theKube2 nemá svoji vlastní paměť, v balení najdete i 4GB kartu. Pokud je však vaše diskografie větší, můžete si zakoupit kartu až o velikosti 32GB.