To nejlepší z MAUDhomme za rok 2011
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Do roku 2011 zbývá již jen pár dní a stejně jako mnoho lidí, i MAUDhomme začíná rekapitulovat. O to více, že rok 2011 byl pro nás prvním celým ročníkem, poněvadž z minulého letopočtu jsme si uzmuli jen tři měsíce. Připravili jsme proto pro vás výběr toho nejlepšího, co vám za uplynulých 365 dní nemělo uniknout! (Článek si přečtěte kliknutím na obrázek.)

To nejlepší z MAUDhomme za rok 2011

INTERVIEW S OLDŘIŠKOU KŘÍŽOVOU
Oldřiška Křížová patří bezesporu mezi největší osobnosti české módy. Za 20 let, kdy na tomto poli působí jak u nás, tak v zahraničí, stačila okusit snad všechny profese s ní spojené. V září jsme s ní pro vás připravili rozhovor, který se právem stal jedním z 10 nejčtenějším článků našeho magazínu za uplynulý rok.

HRÁTKY S POHLAVÍM
Hitem sezóny 2011 se stali/y dva modelové či modelky: Australan chorvatsko-srbského původu Andrej Pejić a transsexuální modelka Lea T. Svými prostředky bořili/y zavedené konvence pohlavnosti a sexuality v módě. A právě tomuto silnému fenoménu roku 2011 se věnoval článek Bezpohlavní móda – jeden z nejsdílenějších článků MAUDhomme(Dále jsme se této věci věnovali například i článkem Anatomie krásy či pak spíše zajímavostí v Muži s podprsenkou.)

MÓDNÍ FILM JAKO ŽÁNR
Letošní rok zaznamenal boom módního filmu a po letech nejistého pošlapávání se tento druh povětšinou experimentálních snímků jednoznačně vydělil od své mateřské umělecké disciplíny. Články jako Fantastic Man, I Want Muscle či Neobyčejní gentlemani jsme vám přinesli unikátní vhled do tohoto uměleckého jevu, jehož jsme v reálném čase svědky. Užijte si tedy jízdu alternativními módními realitami s průvodcem MAUDhomme.

„MOH’ BYS DÁT TU RUKU TROCHU VEJŠ…?“
Ačkoli na českém internetu vzniklo mnoho módním magazínů, MAUDhomme je jednou věcí zcela unikátní: každé dva měsíce vám nabízíme náš původní uměleckomódní editorial. Od ledna 2011 jsme jich vám nabídli šest a prozkoumali jsme jimi lidské fetiše, barevné vetřelce, životy feťáků i světců, řeckou filosofii i italské sexuální orgie.

VY, ULICE, STYL, FOŤÁK A MAUDHOMME
Přes celý rok jsme pro vás mapovali… vás! Respektive váš styl, který jste denně dokazovali v pražských ulicích. Naše tradiční středeční rubrika obsahuje jedny z nejčtenějších článků vůbec, dva z nich vás ale zaujaly nejvíce: první Styl ulice ze zahraničí (Madrid) a prosincový Hipster Talk.

Nakonec bychom vám chtěli poděkovat, že naší práci dáváte smysl tím, že naše články čtete a oceňujete. Těšíme se s vámi na rok 2012 a již nyní pro vás připravujeme mnoho novinek, nové editorialy a vše, co k MAUDhomme patří. :)