Vůně vítězství
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Vůně vítězství

Léto 2012 žije sportem. Největší sportovní událost totiž tento rok zajišťují dlouho očekávané Letní olympijské hry< v Londýně. A sportem žije i milánské duo Dolce&Gabbana, které nedávno vydalo nový parfém z edice The One. Esence příhodně pojmenovaná The One Sport se tedy zaměřuje na aktivně žijící muže, jejichž srdce bije pro vítězství.

První parfém z řady The One měl premiéru již v roce 2008, nezapomenutelná kampaň s americkým hercem Matthewem McConaughey a silně kořeněné složení tehdy ambiciózní vůni přinesly velkou popularitu. Na kartu The One vsadili milánští i v roce 2010, kdy přišla upravená forma téměř ikonické vůně. A tento rok nám přivál sportovní provedení. Nezdobí ho sice Matthewova tvář, ale k fanouškům promlouvá se stejnou intenzitou. Složení se sice od toho původního příliš neliší, přesto The One Sport na první pohled – a „ochutnávku“ – zaujme.

Bohaté tóny patchouli, rozmarýnu a sekvojového dřeva zpracovávají lehké svěží podtóny, jež dodávají esenci kompletní a originální charakter. Pro kampaň tentokráte zapózoval americký topmodel Adam Senn a celé vizuální příslušenství, jež doprovází pár kapek tohoto ostrého parfému, bylo vytvořenu v duchu moderních gladiátorských her.

Autorem krátkého filmu a fotografií se stal pověstný Mario Vivanco a natáčení probíhalo v exteriérech španělského antického divadla ve městě Tarragona. Vůni pak krom kampaně dotváří jednoduchý flakon, který je postavený na designových principech jemu předešlých z The One edice, avšak s úpravou v podobě červeného rozstřikovače.

„Oslavujeme mládí, sport a zdravého ducha. Přirozené výsady života mužů,“ vyjádřil se k vůni Stefano Gabbana. Pokud se tedy chcete k této oslavě připojit také, neopomeňte olympijské hry sledovat s vůni The One Sport na své kůži.