Tom Ford miluje luxus a jeho zákazníci milují Toma Forda ze stejného důvodu: pocit přepychu jim dodává v plných dávkách. Koneckonců se svým postojem sexy back započal novou éru značky Gucci a svoji myšlenku pak naplno rozvinul v první dekádě 21. století, kdy se jeho návrat k vyzývavé módě 70s stal hlavním trendem minulých deseti let.

Ze zlata a rohoviny

Přepych, jedinečnost a omamující bohatství jsou zbraně, kterými střílí v plné zbroji. A nebojí se s nimi překročit ani tenkou hranici, jež stojí mezi nákladným životním stylem a pouhým snobismem. V jeho tvorbě se s těmito excesy setkáváme denně – k Fordovi zkrátka patří – ovšem svojí limitovanou řadou pánských a dámských dioptrických brýlí posunul své umění přešlapu na další úroveň.

Brýle byly inspirovány křivkami 50. let, jejich provedení nás však vrátí zpět do naší doby. Obroučky jsou vyrobeny z pozlaceného kovu té nejvyšší kvality, na který byla kladena opracovaná rohovina buvola vodního. Spolu s koženým pouzdrem, certifikátem autentičnosti a pryskyřicovou krabičkou se vám tak za 2950 USD dostane do rukou výrobek dbající jen na svoji okázalou existenci.