Značka Louis Vuitton chystá na červen nový projekt. Služba Made to Order umožní zákazníkům vytvořit si vlastní variantu bot s puncem monogramu LV. Tato výsada je určena výhradně mužům a ve svém bohatství dovoluje klientům nechat si ušít zcela jedinečný pár obuvi.

Boty Vuitton na objednávku

Proces samozřejmě zahrnuje výběr materiálů, barev, tvarů a detailů. Za o něco vyšší cenu se pak můžete dokonce následně pokochat audiovizuální dokumentací vzniku vašich nových bot. Pokud byste snad měli strach, že k nim nepadne žádný z pásků ve vašem šatníku, je možné zažádat i o jeho výrobu, který bude vycházet z designu vašich originálních perek.

Tato exkluzivní služba bude dostupná i online, ale pro nezbytné dokončení objednávky se stejně neobejdete bez osobního kontaktu se ševci z londýnské New Bond Street Maison, kde se nachází jedna ze zákaznických poboček Louis Vuitton.

„Nechceme, aby se z Made to Order stala senzace sociálních sítí. Jedná se o službu pro gentlemany,“ říkají stroze oficiální tiskové materiály. Proto pokud zatoužíte po vlastních Vuittonkách, přejeme příjemnou cestu do Londýna!