Souboj vůní

Souboj národů se již blíží. Nejsledovanější sportovní zápas, kde se hrdost potkává s porážkou a zasloužená odměna s podvodem a zákulisní machinací, započne v rušném Londýně. Do této významné události zbývá už jen 94 dní a hrdinským duchem sportovních utkání žijí i flakony nových vůní určených nejen pro sportovní příležitosti.

CHANEL ALLURE HOMME SPORT EAU EXTREME

Jedna z nejtradičnějších pánských vůní – Chanel Allure – se už dočkala mnoho úprav. Ta sportovní se vyhýbá převratným laboratorním invencmí, přesto však splňuje požadavky náročného muže, a i v porovnání s ostatními esencemi stálé platí za nezměrnou delikatesu. Ve sportovní verzi pro rok 2012 doplňuje klasickou ingredienci, mandarinku, černý pepř z Madagaskaru. Ten dal vzniknout ostře kořeněné vůni, která se skvěle hodí na důstojné podoby sportovních klání.

GIVENCHY PLAY SPORT

Čistou koncentraci energie uvolnili ve své vůni mistři z parfumérie Givenchy. Parfém s názvem Play, jehož tváří se k nelibosti některých skalních fanoušků značky stal Justin Timberlake, tentokráte útočí na smyslymátoubergamotemcitrusy a zázvorem.

ISSEY MIYAKE – L’EAU D’ISSEY POUR HOMME SPORT

Klidná je sportovní vůně od značky Issey Myake. Doplňující tóny bergamotu grepu se lehce snoubí s cedrovým dřevem vetiverem.

DIOR HOMME SPORT

Vůně Dior Homme v posledních několika letech představovala nedosažitelný standart vynikající a neotřelé pánské vůně. Jen málokdo by očekával, že i ona se dočká své sportovní úpravy. Avšak ani ona civilnější verze legendárnímu parfému neškodí. Výraznou sílu cedru tentokráte odborníci zjemnili toskánským kosatcem a vytvořili tak skutečně nadčasovou esenci.