Vyberte stránku

Pitti Immagine Uomo S/S 2013

Pitti Immagine Uomo S/S 2013
Reklama
Pitti Immagine Uomo S/S 2013
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Včera začal tradiční florentský festival pánské módy Pitti Immagine Uomo, který tentokrát potrvá až do 22. června. Až do pátku tedy můžete zhlédnout a zakoupit autorské oděvy od téměř tisíce značek, z čehož velkou část opět tvoří nová generace nadějných tvůrců a nezávislých produkcí. Florentinský módní market se bude rozprostírat na 59 tisících čtverečních metrech na 11 podlažích, která budou věnována výhradně pánskému stylu.

Pitti Immagine Uomo S/S 2013

Jako minulý, i tento ročník je s napětím očekávaná kolekce Valentino a Fendi, avšak tato prestiž je vyvážená také drobnými prohrami. Ty Pitti Immagine Uomo utrpěl poté, co mu London Collections: MEN uzmul prvenství v cyklu týdnů módy představující kolekce jaro/léto 2013 – přednost prezentace značky v Londýně na místo ve Florencii dal například Hardy Aimes. Pitti Immagine Uomo v minulých letech rychle narostl, aby však stejnou rychlostí zase splaskl.

Nedostatky se organizátoři pokusili vyřešit exkluzivním hostem, jímž je značka Carven. Ta jako jedna z mála “translamanchských” značek sdílí své sídlo paralelně v Paříži, ale také v Londýně. Už od roku 1945 tvoří kolekce haute couture pro muže i ženy. Avšak, jak tomu obvykle bývá, na muže se v průběhu let zapomnělo. Pověstný francouzsko-anglický brand se tedy svůj rest snaží napravit právě ve Florencii.

Reklama

Máte k tomu co říct? Napište.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Výprodej Bot Výprodej Doplňků Výprodej kalhot a tepláků Výprodej Šatů Výprodej Spodního Prádla Výprodej Triček
Tepláky Puma FUSION Sweat Pants Černá
Boty Merrell ANNEX Černá
Tepláky adidas Performance W Lt Flex Pants Šedá
Papírový voucher 1000,- Barevná
Papírový voucher 2000,- Barevná
Papírový voucher 500,- Barevná

Pin It on Pinterest