Každý miluje zmrzlinu, každý svým vlastním způsobem. Přesně takto zní jedno z hesel neobvyklé kalifornské společnosti Bardot, která, snad náhodou, nese název jedné z nejlegendárnějších francouzských hereček. A stejně jako Brigitte, i výrobky této značky jsou nanejvýš stylové – i když se jedná jen o zmrzlinu.

Bardot, zmrzlá láska

Podle slov samotných zakladatelů je zmrzlina tou nejdokonalejší opojnou látkou na Zemi. Díky své důmyslné chuti vás dokáže přenést do jiných, paralelních vesmírů. Zmrzliny Bardot jsou však ještě více „k sežrání“ než ty ostatní. Může za to jejich atraktivní design, a tak se všichni od Bardotu dušují, že neprodávají jen zmrzlinu, ale lásku na špachtli. Srdce, šachovnice, smyslné rty, nebo káry, to jsou náměty, které zdobí tyto rozmazlené nanuky plné údajné lásky.

Bardot spustil revoluční techniku zdobení výborných zmrzlinových dezertů, jež nemá v případě sladkostí z mrazniček konkurenci. A co potom ta chuť! Výborná vanilková s názvem Old School míchá ty nejvybranější částečky vanilky, mix mexických oříšků a belgickou čokoládu. Opravdu velká zmrzlina se jménem Deep Thoughtsje zas plná osvěžují thajské máty. Delikatesy z tohoto módního zmrzlinářství si již brzy budete moci objednat na jejich internetových stránkách. A vězte, že vám ji skutečně doporučujeme – takovou zmrzlinu by si člověk měl užít alespoň jednou.