„Každý má právo na to, aby ovlivnil budoucnost,“ – ač je to relativně nedávno, co zemřel, jeho charismatická osobnost a odkaz nám dovolují citovat jej už tak záhy. Steve Jobs věřil, že vývoj záleží zpravidla na jednotlivcích, a to na těch, kteří se nebojí budoucnost vidět. Pokud chcete prozřít i vy, ať už doslova, či jen v lyrickém slova smyslu, pořiďte si brýle NOOKA.

NOOKA future

Jejich nová edice fututistických slunečních obroučků totiž přímo vyzývá k velkomyšlenkářství. Nové modely s názvem Futuristic Tortoise vycházejí z gemetrického uspořádání hran, které svými ostrými úhly vytvářejí budoucí image těchto slunečních brýlí. Skla jsou vyrobeny z UV400 polaroidových vrstev, takže NOOKA brýle i zodpovědně chrání. Uhlíkový povrch čoček navíc přidává utlra ochranu a příjemné zabarvení. Rám pak disponuje pružinovým závěsením nožiček, takže i když na ně sednete, lehnete – vydrží. Trend futuristických brýlí se k tomu všemu zdá být na hranici sezón jaro/léto a podzim/zima 2012 více než dominantní, vzpomeňme si na kreace od Bernharda Wilhelma či Sarah Burton pro značku Alexander McQueen.

Značka NOOKA si vypěstovala svou pověst na designově atraktivních hodinkách, které staví své zobrazování času na pozoruhodném algorytmu seskládaných slopků čísel. Od roku 2011 se však soustředí také na produkci dalších zajímavých designových doplńků, které vesměs hovoří o budoucnu. Ta se tak s NOOKou stává dostupné i pro vás. Takže na co se zdržovat v břitké přítomnosti?