Včera v Los Angeles proběhlo předávání významných hudebních cen Grammy, a když si hudba naděluje, nesmí chybět pořádná party. A tak se na hudebních cenách přespříliš distingovaných a elegantních outfitů divák nedočká. Ledaže by okem zabrousil na rappera Jay-Z. Ten si totiž zachovává svůj odvěký image majetného rappera (vyhrál ocenění Best Rap Collaboration a Best Rap Performance), a tak opět přišel v úhledně upraveném smokingu Lanvin se saténovými klopami rozšířené velikosti a sestoupeným zapínáním. Ostatně obleky a smokingy této pařížské značky jsou mezi pánskými celebritami velmi populární.

Styl osobnosti speciál: Grammy 2013

Do svěží varianty obleku se vrhli také kluci z nové kapely FUN, která vyhrála cenu za objev roku. Kostkovaná varianta, varianta sportovní, s polo trikem pod sakem, a klasická verze temně modrého obleku – všechny zaujaly, poněvadž členům kapely skvěle sedly a kluci je výborně doplnili brogues, oxford a smart casual obuví. Ostrou dávku červenému koberci zasadil DJ, jenž si sám přezdívá uměleckým jménem Skrillex. Hipsterská hvězda zůstala naoko “přirozená”, přestože z outfitu koukala pečlivá příprava. Obzvláště kombinace brýlí a lehkých kecek ukazovala, jak outfit podlehl předem připravené kompozici. Ostatně sám Skrillex si domů odnesl rovnou tři malé gramofonky, za nejlepší elektronické album, nejlepší taneční nahrávku a nejlepší album remixů. V minimalistickém  outfitu z jarní kolekce Dior se předvedl Frank OceanNavy blue sako z úpletu s bílými knoflíky a semknutým zápěstím na písničkářově snědé pleti skvěle vyniklo.

Justin Timberlake  zazářil v outfitu od Toma Forda. Americký návrhář zpěvákovi naordinoval smoking se sakem s kůrovitým lesklým povrchem a oversize motýlkem, celek doplnily retro mokasíny, které dojem z exkluzivity červeného koberce možná malinko pokazily. Kdo však i přes svůj věk oslnil fotografy? Sting, jelikož oblékl metalicky šedé  sako Hugo Boss, černé „slimky“ a hedvábnou šálku Daks spolu s košilí Dior Homme a kravatou a high tops Lanvin, které jinak elegantnímu outfitu dodaly rebelský rockový spirit. Pokud se tedy chystáte na nadcházející plesovou sezónu, červený koberec vám může být velice dobrou inspirací.